Publieksprijs Christelijk Boek 2012

Management Classics

Ideeën van de belangrijkste managementgoeroes Michael Porter, Stephen Covey, Philip Kotler, Michael Hammer, Peter Drucker, Kaplan en Norton, Robert Quinn, Eliyahu Goldratt, Tom Peters, Henry Mintzberg

Auteur: Ben Tiggelaar

Management Classics
 
Prijs: € 199,50
Uitgever:Mainpress B.V., Schiedam
Medium:CD
EAN:9789077387146
ISBN:9077387145 / 90-77387-14-5
 15 x 13 x 9 cm / 870 gram
 CD-box
Druk:1e druk 2005
NUR:077 - Gesproken tekst voor volwassenen (cd-tape)
Trefwoorden:Management, Managementtheorieën, Audioboeken, Luisterboeken, Managementideeën
Leeftijdscategorie:Volwassenen
Leverbaarheid:6 - 8 dagen


Ideeën van de belangrijkste managementgoeroes.

Plaats op:   Plaats op Hyves    Facebook    Plaats op Twitter    Plaats op LinkedIn


BESTELFORMULIER

Bestelformulier "Management Classics"
Bent u een Nieuwe klant of een Bestaande klant
Nieuwe klant
Indien u een nieuwe klant bij Postorderboekhandel bent vul dan hieronder uw gegevens in.
Aanhef
Voorletters
Achternaam
Bedrijfsnaam (Indien van toepassing)
Adres
Nr.
Postcode
Plaats
Land
Telefoonnummer
E-mail adres
Giro- of bankrekeningnummer
Ik wil de algemene nieuwsbrief van Postorderboekhandel ontvangen
Bestaande klant
Indien u al eerder een bestelling bij Postorderboekhandel heeft geplaatst kunt u door het ingeven van uw klantnummer en postcode snel een bestelling plaatsen.
Klantnummer
Postcode
Klantnummer vergeten?
Deze kunt u opvragen via de klantenservice.

Ja, stuur mij: exempla(a)r(en) van de CD "Management Classics".

Ik betaal per iDeal (+ € 2,50 bijdrage in de administratie- en verzendkosten). De bestelling wordt zo spoedig mogelijk toegestuurd. iDeal is hét betaalsysteem als u gebruikt maakt van Internetbankieren bij ABN AMRO, ASN Bank, Fortis, Friesland Bank, ING Bank, Rabobank, SNS Bank en Triodos bank.
iDeal logo
Ik machtig Postorderboekhandel om eenmalig de kosten à € 199,50 per exemplaar (+ € 2,50 bijdrage in de administratie- en verzendkosten) van het bovenvermelde rekeningnummer af te schrijven.
Alleen voor bedrijven, instellingen, kerken en scholen: Bestelling op rekening, uw gegevens worden gecontroleerd (+ € 3,50 bijdrage in de administratie- en verzendkosten)
Ik betaal per vooruitbetaling (+ € 2,50 bijdrage in de administratie- en verzendkosten). Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo spoedig mogelijk toegestuurd.
Ik betaal per vooruitbetaling (+ € 3,95 bijdrage in de administratie- en verzendkosten). Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo spoedig mogelijk toegestuurd.
Ik betaal per vooruitbetaling. Ik krijg een e-mail met daarin de werkelijke verzendkosten. Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo spoedig mogelijk toegestuurd.
Afwijkend afleveradres
Ja, ik wil een afwijkend afleveradres invoeren (LET OP: Dit geldt voor alle bestellingen!).


Eventuele opmerkingen: (Het plaatsen van een opmerking hieronder vertraagt uw bestelling)
  

Voor levering van Management Classics van Ben Tiggelaar naar een adres buiten Nederland of België bereken wij het laagst mogelijke TNT Post tarief aan u door.
U krijgt een aparte bevestiging voor al uw bestellingen. Alle bestellingen binnen 60 minuten na uw eerste bestelling worden in één keer uitgevoerd en daarvoor betaalt u dus ook maar één keer de bijdrage in de verzendkosten. Heeft u meer tijd nodig dan 60 minuten dan kunt u dit in het commentaarscherm vermelden. We kunnen daar dan rekening mee houden.
Voor uw andere bestellingen hoeft u alleen nog maar uw klantnummer en uw postcode in te voeren.
Bent u op zoek naar andere boeken? Bij Postorderboekhandel bent u op het juiste adres!

BESCHRIJVING

Beschrijving Management Classics van Ben Tiggelaar:

ideeen van de belangrijkste managementgoeroes Michael Porter, Stephen Covey, Philip Kotler, Michael Hammer, Peter Drucker, Kaplan en Norton, Robert Quinn, Eliyahu Goldratt, Tom Peters, Henry Mintzberg.

MANAGEMENT CLASSICS

Management-inspiratie op luister-cd

Een snelle opfrisser voor je kennis van de meest inspirerende managementideeën.

Hoe zat het ook alweer met de vijf krachten van Porter? Wat waren ook alweer de zeven eigenschappen van effectieve leiders volgens Covey?

Ook al heb je ooit alle belangrijke en inspirerende managementboeken gelezen, af en toe heeft je kennis een opfrisbeurt nodig.

Management Classics is een nieuwe reeks audio-cd's die je helpt om je kennis van fundamentele managementideeën op peil te brengen en te houden.

De 7 voordelen van Management Classics:
1. Tijdbesparend: binnen een uur maak je kennis met de meest inspirerende ideeën van de belangrijkste managementdenkers van onze tijd.
2. Ontspannend: luisteren naar een gesproken samenvatting kost veel minder moeite dan lezen en je onthoudt méér.
3. Luister waar en wanneer je maar wilt: in de auto, tijdens het joggen, gewoon thuis.
4. Een stevig fundament voor je dagelijkse werk. Deze managementideeën hebben een plaats in vrijwel alle belangrijke MBA-opleidingen in de wereld.
5. Inspirerend, praktisch en helder samengevat. Kernachtig, zeer gestructureerd én met duidelijke voorbeelden worden de meest inspirerende ideeën helder op je afgevuurd.
6. Extra: alle CD's bevatten de volledige teksten in een Word-file en presentatiemateriaal voor eigen gebruik in PowerPoint-formaat.
7. Betrouwbare Nederlandse redactie: managementauteur Ben Tiggelaar leest samen met een team van redacteuren alle belangrijke werken en maakt een praktische vertaling naar de Nederlandse situatie.

10 Management-toppers op luister-cd

Eind 2004 is de volledige serie van 10 CD's gereed gekomen en gebundeld in een luxe box.



CD van de maand: Opwekkingsliederen 34 van Stichting Opwekking.

TRACKLIST

Tracklist Management Classics:


1. De ideeën van Michael Porter over Strategie
2. De ideeën van Stephen Covey over Leiderschap
3. De ideeën van Philip Kotler over Marketing
4. De ideeën van Michael Hammer over Reorganiseren
5. De ideeën van Peter Drucker over Management
6. De ideeën van Kaplan & Norton over de Balanced Scorecard
7. De ideeën van Robert Quinn over Leiderschap
8. De ideeën van Eliyahum Goldratt over management van processen
9. De ideeën van Tom Peters over Ondernemerschap
10. De ideeën van Henry Mintzberg over Management

RECENSIES

Voor Management Classics zijn nog geen recensies aanwezig. Vul hiertoe het formulier hieronder volledig in.

Plaats recensie over Management Classics van Ben Tiggelaar

Voeg uw eigen recensie toe.
Wilt u Management Classics aanbevelen aan anderen?
(Email- en internetadressen in de tekst zijn niet toegestaan en worden verwijderd)
Om misbruik te voorkomen moet u een geldig emailadres opgeven en wordt uw IP-adres opgeslagen.
Naam:
E-mail:
Recensie:
Verificatiecode:* (t.b.v. anti-spam)
 

MAIL A FRIEND

Beveel Management Classics van Ben Tiggelaar aan iemand anders aan

(Email- en internetadressen in de tekst zijn niet toegestaan en worden verwijderd)
Uw naam:*
Uw e-mailadres:*
Naam ontvanger:*
E-mailadres ontvanger:*
Bericht:*
Verificatiecode:* (t.b.v. anti-spam)
  (alle velden zijn verplicht)